O nás

Vážení zákazníci,
vítáme Vás v našem internetovém obchodě pro rybáře a přátele rybaření. Náš kamenný obchod na adrese Krnov, Hobzíkova 9 a internetový obchod chce Vám, příznivcům Petrova cechu, nabídnout kompletní služby a potřeby. Naše firma nabízí jen zboží od renomovaných firem v oboru se zajištěným dokonalým servisem.

V nabídce máme vše, co rybář potřebuje. Techniku, krmení, nástrahy, oblečení a v neposlední řadě i zajišťování rozvíjející se rybářské turistiky. V našem moderním kamenném obchodě si můžete vše vybrat a osobně ,, osahat “, internetový obchod Vám ušetří čas i peníze. Pro stálé zákazníky máme ,,věrnostní karty“, umožňující zajímavé slevy na zboží. Jsme tu pro Vás. Uvítáme Vaše připomínky,které nám poslouží ke zkvalitnění naší nabídky a služeb.

Podmínky pro získání slevové karty na 3%, 5%, 8% a 10%. Každý nákuo nad 200 Kč bude zapsán do zákaznické karty. Při dosažení částky 3 000 Kč bude zákazníkovi vystavena karta na slevu 3%, kterou může zákazník uplatnit na každý nákup. Částky se budou nadále sčítat a při dosažení 5 000 Kč se trvalá sleva navýší na 5%. Další sčítání nákupu na částku 8000 Kč navýší trvalou slevu na 8%. Další sčítání nákupu na částku 10 000 Kč navýší trvalou slevu na 10%. Tato sleva je maximální a další nákupy se již nesčítají.

Copyright www.rybarskyobchod.com 2007 - 2019